Мильниця ІКЕА EKOLN 604.416.18 чорна
Матеріал: кераміка
Довжина: 13 см
Ширина: 9 см
Висота: 2 см
Матеріал: кераміка
Довжина: 13 см
Ширина: 9 см
Висота: 2 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип мильниці | Настільна |
| Форма | Овальна |
| Тип кріплення | Без кріплення |
| Матеріал | Кераміка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 90 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Висота | 20 мм |
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Китай |
| Глибина | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 150 ₴




