Мильниця ІКЕА EKOLN 204.930.01 бежева
Матеріал: кераміка
Довжина: 13 см
Ширина: 9 см
Висота: 2 см
Матеріал: кераміка
Довжина: 13 см
Ширина: 9 см
Висота: 2 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип мильниці | Настільна |
| Форма | Овальна |
| Матеріал | Кераміка |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 90 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Висота | 20 мм |
| Виробник | IKEA |
Інформація для замовлення
- Ціна: 150 ₴






